LEKCJE INDYWIDUALNE

Od zawsze powtarzam, że bez odpowiedniej pielęgnacji nie ma sensu brać się za makijaż. Lekcja indywidualna BASIC, od podstaw wprowadzi Cię w tajniki pielęgnacji Twojej skóry, aby następnie pokazać Ci jak pięknie może wyglądać Twój codzienny makijaż.
Małymi, dokładnymi kroczkami nauczę Cię świadomej pielęgnacji i makijażu. Swoją ofertę przygotowałam w taki sposób, abyś samodzielnie mogła zdecydować na jakim etapie jesteś i czego dokładnie potrzebujesz. Tematy lekcji można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Możesz zdecydować się tylko na jedną z opcji lub zakupić PAKIET.
Spotkania indywidualne dają nam swobodę czasową, jestem tylko do Twojej dyspozycji. Możemy wszystko dokładnie omówić i przećwiczyć.
Jeśli chciałabyś spędzić ten czas wspólnie z bliską Ci osobą, śmiało! Możemy zorganizować lekcję dla kilku najbliższych Ci osób. (Na lekcje grupowe otrzymasz rabat.)


ZAPISY

Umawiać można się przez maila: makeupbywalaska@gmail.com lub telefonicznie: 782 966 858 Termin ustalany jest indywidualnie, aby go zarezerwować konieczne jest wpłacenie zadatku. Okres oczekiwania na wpłatę 24H.


MAMY RATY!


Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów i  oferujemy również płatności w systemie ratalnym. Szybki proces online, bez zbędnych formalności. Usiądź wygodnie przed komputerem lub skorzystaj ze smartfona i kupuj na raty z LoanByLink”