Joanna Walaś

Moja pasja to wydobycie naturalnego piękna z każdej kobiety! Od kilku lat spełniam się w zawodzie wizażysty i linergisty. Pracowałam jako wykładowca wizażu i charakteryzacji w policealnym studium kreacji i wizerunku KADRA. Współtworzyłam telewizyjny program „PIĘKNO”, w którym pełniłam rolę eksperta do spraw makijażu oraz byłam odpowiedzialna za stylizacje bohaterek. Współpracowałam również jako freelancer z Operą Wrocławską, Akademią Muzyczną, Teatrem Pantomimy, Teatrem Komedii, Teatrem Capitol. Dbałam o wizerunek artystów w wydarzeniu „Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016”. Współpracowałam z bohaterką programu „Żony Hollywood”. Realizuję się także podczas pracy przy sesjach, teledyskach oraz prywatnych zleceniach wizażowych. Mimo wieloletniego doświadczenia nadal rozwijam swój warsztat u najlepszych w branży, między innymi u Mario Dedivanovic’a, Eweliny Zych czy Doktor Makeup. 


Moją kolejną miłością jest makijaż permanentny, dzięki któremu jeszcze dokładniej mogę zadbać o swoje klientki. Preferuję naturalny i subtelny efekt, dlatego z ogromną starannością, przed zabiegiem pigmentacji, indywidualnie dobieram technikę oraz odpowiedni kolor pigmentu. 


Prowadzę szkolenia z wizażu oraz makijażu permanentnego. Lubię dzielić się swoją wiedzą z osobami stawiającymi pierwsze kroki w branży jak i z tymi, które chcą doszkolić swój dotychczasowy warsztat. 


Jestem założycielką akcji społecznej „Moje piękno, Moja sprawa”, pokazuję w niej różne odcienie piękna, walczę z hejtem, uczę tolerancji i samoakceptacji. Będzie mi bardzo miło jeśli odwiedzisz moją stronę i poznasz historie niezwykłych Kobiet – Bohaterek akcji.