READINESS to laser ND:YAG PIKOSEKUNDOWY

Laser ten to najnowocześniejsza technologia pikosekundowa do usuwania makijażu permanentnego, tatuażu, przebarwień, do intensywnej regeneracji, odmładzania oraz poprawy gęstości skóry. 

Co ważne lasery pikosekundowe są laserami nieablacyjnymi, nie przerywają ciągłości naskórka a ultrakrótki, pikosekundowy kontakt ze skórą dodatkowo minimalizuje ryzyko poparzeń. Dlatego też większość zabiegów przeprowadza się bez znieczulenia. 

To powoduje, że w przypadku lasera pikosekundowego liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania satysfakcjonujących efektów jest zdecydowanie niższa niż w porównaniu z laserami nanosekundowymi typu Q-switch. Dodatkowo okres rekonwalescencji skracany jest do minimum.

Stosowany jest w terapii:

 • usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, w różnych kolorach, usuwa nie tylko pigment czarny czy granatowy ale również zielony, niebieski oraz czerwony jak i jego odcienie
 • usuwania przebarwień, plam, melasmy, piegów
 • terapii trądziku, zmniejszania stanu zapalnego
 • redukcji rozszerzonych porów, oczyszczania skóry
 • resurfacingu skóry inaczej nazywanego plastrem miodu, odnowy i zagęszczenia skóry
 • leczenia grzybicy paznokci.

USUWANIE TATUAŻU, MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

W technologii pikosekundowej energia światła lasera rozbija pigment w pył, który następnie zostaje wychwycony przez makrofagi i usunięty z organizmu. Za pomocą lasera Nd:Yag pikosekundowego, można wykonać usuwanie tatuaży dekoracyjnych wykonywanych zarówno przez profesjonalistów, jak i przez amatorów, tatuaży kosmetycznych czy pourazowych. 

Podstawową zaletą laserowego usuwania tatuażu jest jego skuteczność. Zabieg laserowy przy użyciu lasera pikosekundowego READINESS jest najmniej bolesnym sposobem usuwaniem pigmentu i zmniejsza ryzyko powstania blizn do minimum. Szeroki zakres parametrów mocy lasera pozwala na pozbycie się nawet głęboko umiejscowionych tatuaży. Ilość zabiegów potrzebnych do całkowitego usunięcia tatuażu uzależniona jest od jego wielkości, umiejscowienia na skórze oraz ilości i głębokości osadzenia się pigmentu. Zwykle wykonuje się od 3-10 zabiegów w odstępach 6-8 tygodni.

LASEROWY PEELING WĘGLOWY „BLACK DOLL”

Laserowy peeling węglowy nazywany również Black Doll polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry pokrytej emulsją węglową. W trakcie zabiegu węgiel absorbuje energię światła laserowego, powodując „mikroeksplozje”. Zachodzące mikroeksplozje powodują złuszczenie zrogowaciałego naskórka, odblokowanie ujść gruczołów łojowych, oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację kolagenu. Zabieg jest bezbolesny i relaksujący. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona, lekko napięta i wyraźnie gładsza. Efekty widoczne są od razu. 

Laserowy peeling węglowy stosuje się w celu:

– stymulacji i regeneracji skóry

– usunięcia zaskórników i zwężenia porów skóry

– zmniejszenia łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku

– usuwania przebarwień.

LASEROWE ODMŁADZANIE – RESURFACING SKÓRY „PLASTER MIODU”

Laser pikosekundowy dzięki ultrakrótkim impulsom o mocy kilkakrotnie przewyższającej dotąd stosowane lasery jako jedyny nie powoduje przegrzania skóry, pozwalając osiągnąć jeszcze lepsze efekty w walce ze starzeniem skóry, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pacjenta. Wiązka o długości zaledwie pikosekundy działa precyzyjnie i głęboko. Impulsy lasera wnikają do głębokich warstw skóry stymulując komórki odpowiedzialne za tworzenie kolagenu i elastyny. Skóra zagęszcza się i ujędrnia dając efekt liftu. Zabieg zapewnia spektakularne efekty i rewitalizację. Skóra staje się gładsza, zmarszczki i pory spłycone. Wyrównuje się tekstura i koloryt skóry. 

Wskazania:

– zmarszczki

– poprawa owalu twarzy

– przebarwienia

– poszarzała skóra

– brak elastyczności.

Efekty zabiegu:

– regeneracja skóry

– odmłodzenie skóry

– lifting, poprawa gęstości

– zredukowanie przebarwień.

CENNIK ZABIEGÓW

* Konsultacja w cenie 100zł, którą później odlicza się od zabiegu.

BLACK DOLL (PEELING WĘGLOWY) LASEREM PIKOSEKUNDOWYM

 • PEELING WĘGLOWY TWARZ 350zł
 • PEELING WĘGLOWY TWARZ + DEKOLT 590zł

PLASTER MIODU (RESURFACING SKÓRY) LASEREM PIKOSEKUNDOWYM

 • RESURFACING SKÓRY TWARZY 550zł
 • RESURFACING SKÓRY TWARZY + DEKOLT 800zł

4 + 1 GRATIS

USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LASEREM PIKOSEKUNDOWYM

 • BRWI 350zł

USUWANIE TATUAŻU LASEREM PIKOSEKUNDOWYM

 • DO 5 CM2 OD 200zł
 • DO 10CM2 OD 350zł
 • DO 15 CM2 OD 450zł
 • DO 20 CM2 OD 550zł
 • DO 30 CM2 OD 650zł

Powyżej 30 cm2 cena ustalana jest indywidualnie. Cena usuwania tatuażu jest zależna od wielkości, koloru wypełnienia oraz cieni. Każdy tatuaż jest wyceniany indywidualnie.

Tatuaż kolorowy +100zł od powyższych cen.