PRO

Trzy dni intensywnej nauki, podzielonej na minimum potrzebnej teorii i maksimum praktyki. Na dobry początek dostaniesz ode mnie w prezencie zestaw pędzli!

Wybierając opcję PRO masz możliwość przygotować się do zawodu w sposób, dzięki któremu nie będziesz bała się rozpocząć swojej pracy w zawodzie WIZAŻYSTY!

Połączenie wariantów BASIC / ADWANCED / PRO to maksymalizacja Twoich umiejętności. Tematy poszczególnych spotkań ustalamy pierwszego dnia w oparciu o kierunek jaki chcesz obrać. Nie potrafisz samodzielnie podjąć decyzji? Spokojnie, pomogę:) Razem ustalimy najodpowiedniejsze propozycje makijażu.

Drugiego i trzeciego dnia doszkalasz swój warsztat w pracy na dwóch modelkach dziennie. Zadbamy o każdy detal, aby na koniec zrobić profesjonalne zdjęcia, które będą reklamą Twojej pracy.

PRAKTYKA 

Pokaz makijażu na dwóch modelkach dziennie z omówieniem. Wykonanie przez kursantkę makijaży krok po kroku.

CZAS: 3x7h

KOSZT: 5100zł

Po ukończonym kursie otrzymasz CERTYFIKAT oraz materiały dydaktyczne z przebiegu szkolenia.

ZAPISY

Umawiać można się przez maila: rezerwacjewalas@gmail.com lub telefonicznie: 782 966 858 

Termin ustalany jest indywidualnie, aby go zarezerwować konieczne jest wpłacenie 20% zadatku. Okres oczekiwania na wpłatę to 24h.


MAMY RATY!


Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów i  oferujemy również płatności w systemie ratalnym. Szybki proces online, bez zbędnych formalności. Usiądź wygodnie przed komputerem lub skorzystaj ze smartfona i kupuj na raty z LoanByLink”