WARSZTATY PRO

Do wyboru 3 rodzaje warsztatów: BASIC / ADWANCED / PRO. Opcję BASIC możemy uzupełnić pozostałymi wariantami, tym samym decydując się na kurs jedno, dwu lub trzydniowy.

Zależy mi aby przygotować Cię jak najlepiej do pracy w zawodzie. Dzięki tak opracowanym warsztatom mam 100% pewności, że poradzisz sobie przy pracy z klientem i poznasz najważniejsze informacje, aby rozwijać się już u podstaw. Plusem warsztatów indywidualnych jest maksymalizacja uwagi na każdym detalu zarówno w teorii jak i praktyce. Mamy wystarczającą ilość czasu aby omówić i pokazać wszystkie interesujące Cię zagadnienia. Nie brakuje czasu na poprawki i udoskonalanie makijażu.

Przy opcji dwu i trzydniowej, tematy kursu ustalane są indywidualnie. Na pierwszym spotkaniu podpowiadam od jakich rodzajów makijażu najlepiej zacząć aby oferta już na samym początku była atrakcyjna. Materiały dydaktyczne, w których dostaniesz wszystkie informacje przerabiane w trakcie kursu ułatwią Ci samodzielną pracę po powrocie do domu.

Wykonanie pięknego makijażu to jedno, drugie to uwiecznienie go w taki sposób aby był reklamą Twoich usług. Nauczę Cie jak prowadzić marketing, aby dotrzeć do klienta i cieszyć się z zarobku.

Kurs kończy się CERTYFIKATEM -zastrzegam sobie prawo do odmowy wydania certyfikatu osobom, które według mojej oceny nie przyswoiły wiedzy w sposób zadawalający.

Dobra energia, pozytywna i ciepła atmosfera, dobra kawa i muzyka w tle to dodatki, które sprawią, że nauka będzie jeszcze przyjemniejsza.

Pracujesz już w zawodzie wizażysty i chcesz się doszkolić? Kliknij TU aby zobaczyć co dla Ciebie przyszykowałam.

* Przy zakupie trzydniowych warsztatów, zestaw pędzli otrzymasz w prezencie.
* Modelki organizowane w swoim zakresie. Studio może zapewnić modelki za dodatkową opłatą

Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami warsztatów.

ZAPISY

Umawiać można się przez maila: makeupbywalaska@gmail.com lub telefonicznie: 782 966 858 Termin ustalany jest indywidualnie, aby go zarezerwować konieczne jest wpłacenie 20% zadatku. Okres oczekiwania na wpłatę to 24h.


VOCHER TO ŚWIETNY POMYSŁ ABY PODAROWAĆ KOMUŚ LEKCJĘ MAKIJAŻU NA PREZENT!


MAMY RATY!


Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów i  oferujemy również płatności w systemie ratalnym. Szybki proces online, bez zbędnych formalności. Usiądź wygodnie przed komputerem lub skorzystaj ze smartfona i kupuj na raty z LoanByLink”